jak jsem začala hubnout....

30. října 2012 v 16:09 |  Baryys :)
Jsem hnědovlasá holka, kerá miluje módu, ale přesto se styluje do rocku. Podle mého názoru bych řekla o sobě, že mám nadváhu tak 10 kg. I když ostatní, říkají, že jí mám normální akorát. Kašlu na ně, ať si říkají, co chtějí, já si myslím své.
Proč jsem začala hubnout?
Začalo to tím, že jsem šla na obyčejnou prohlídku, kde mě zvážili a změřili. Po příjezdu domů se u nás objevila babička a koukla se na mojí váhu, když viděla, že mám skoro 60 kg a měřím 150 cm, tak mi řekla, že bych měla ze sebou něco dělat. Nikdy jsem dřív neřešila kolik to má kalorií, prostě jsem snědla všechno, i když jsem měla jen na něco chuť, snědla jsem to!
Teď si dávám pozor kolik toho sním a co sním. Příjem jídla jsem omezila na 2x až 1x denně. Dříve jsem byla schopna sníst až 10 jídel za den. Všichni od nás z rodiny poznali, že jsem zhubla, a tak mě pochválili, jak mi to sluší a jak jsem hezčí.
Moje sestřenice taky držela tuto dietu a zhubla, byla skvěla dříve jsem to nechápala, ale teď už ano.... Dnes ji obduvuji, jak se dostala až na váhu 34 kg. Říkala jsem o ní jaká je blbá, ale nemyslím si to, hubnutí je důležité!! Dnes, kdo není štíhlý, nemá u partnera šanci. Jako jeden citát: V dnešní době vztahy jsou o sexu a partner si své protějšky vybírá podle vzhledu.
To je realita, krutá.
Už déle mám takové chvilky, kdy se z ničeho nic rozbrečím a ani nevím proč, chci se zabít, ale neudělám to, protožr vím, že to přejde. Ale kdybych zemřela, radši bych byla mrtvá jako vychrtlá až na kost, než tlustá! Obzvlášť, když vím, že budu na pitevně a uvidí mě nnějaký patolog. Chci se dostat na váhu 42 kg a možná i méně, doufejme, že se mi to podaří a nezačne mě mamka kontrolovat ;)
takhle jsem vypadala před dietou...
a takhle vypadám dnes...lepší foto jsem nenašla :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 prirodnizdravi prirodnizdravi | Web | Pátek v 12:45 | Reagovat

Neblázni, štíhlá postaa je fajn, ale 42 kilo je už moc málo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama