Věk: 20 let Výška: 152 cm Váha: 55 kg 53 kg 51 kg 49 kg 47 kg 45 kg 43 kg

O skupině...

13. října 2012 v 11:19
The Pretty Reckless se upsal Interscope s křestním jménem názvem "Reckless", ale vzhledem k některým nešťastným ochranných známek problémů, se změnil na "The Pretty Reckless". Písně jsou zaznamenány se skvělými producenty jako Kato Khandwala a James Michael (zpěvák Sixx: AM) a Taylor je zcela v psaní a skládání písní skvělá. James řekl: "Musím vám říct ... Tahle holka kurva ROCKS! Je neuvěřitelná, skladatelka a má jeden z nejlepších rockových hlasů jaký jsem kdy slyšel. Ona je šíleně talentovaná. To je vše, co mohu říct hned ... ale dávejte si pozor na ni a její kapelu Pretty Reckless ... budete foukané pryč! "

První koncert byl 5. května 2009 v New Yorku s bývalými členy Secolo (kytara), Matt Chiarelli (basa) a Nick Carbone (bicí). Po sedmi koncertech, byli členové změněna do těch aktuálních: Ben Phillips na sólové kytaře, Mark Damon na basu, a Jamie Perkins (bicí ex-band s názvem "Famous"). The Pretty Reckless a jejich první album "Light Me Up" byl vypuštěn dne 27.srpna 2010 pouze ve Velké Británii a sahal # 6 v prvním týdnu prodeje na nejlepší Sell Out alb. Podle některých zdrojů pracujících museli také uvolnit regály v USA Taylor tweetovala, že to bude vydáno 8.února a následovala prohlídka USA! Pořád čekám na nějaký nový o celosvětové vydání, ale určitě to bude v roce 2011. Jejich první singl byl "Make Me Wanna Die", které mělo virové video, za prvé, ale hudební video, které po hodně debatě byl propuštěn později, ukazuje některé scény Taylor chůzi na ulici, jak si svléká šaty, zatímco ona jde na hřbitov.

Jejich druhý singl byl "Miss nothing", a to také mělo polemický hudební video, které vylíčil Poslední večeře Páně a také nějaké epické postavy jako Charlie Chaplin a Taylor jako Máří Magdaléna mezi deseti dalšími kluky. Video bylo natočeno s MkII Canon 5D DSLR, jak můžete vidět na Behind-the-Scenes video na jejich oficiálním kanálu VEVO. Poslední singl byl "Just tonight", který měl také úžasný hudební video. To ukazuje, Taylor Momsen krásu v některých společenských šatů, pláče krev a opodál je také dívka v pozadí. Možná to bylo nejtemnější video co kdy udělali. Magnificent!

Počínaje 2011, kapela má v turné po USA a Japonsku. Taylor tweetovala o dalších míst, která by rádi navštívili v Jižní Americe, Asii, Africe. Být ještě slavnější v hudebním průmyslu, Pretty Reckless byli by pozváni, aby hráli na velkých hudebních festivalech po celém světě jako například Montreux Jazz Festival, Oxegen Festival, Lollapalooza, Download Festival a další. V 10.10.2011 začnou podporovat na nadcházející "Evanescence" turné po Spojených státech, Spojeném království a Německu a později začal podporovat Gu´n roses 'turné tří koncertů po Americe. Jejich poslední turné podpora byla s Marilyn Manson na jeho severní ameriky turné, poté zamířili do Austrálie pro "Soundwave" festivalu pro 5 ukazuje.

"My medicine" Turné začalo 9. března kolem Ameriky s více než 30 koncertů a půjde do konce v květnu. Kapela podporuje jejich aktuální EP s názvem "Hit Me Like A Man", k dispozici pro digitální a fyzické nákupu. Vyzvedněte si kopie!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama