Listopad 2012

30.11.2012

30. listopadu 2012 v 17:39 jídelníček
Nejraději bych to nepsala XD Ale už vážím 47,5 kg! Zpátky na své váze!!
Snídaně: dva malé kousky štrůdlu
svačina: nic
oběd: dvě lžičky karamelu (ochutnávala jsem :/ to sebeovládání)
svačina: nic
večeře: patka celozrného chlebu
pití: neperlivá voda, citrónový čaj
pohyb: procházka se psem, ?? (nějaké cvičení večer)

gothic tetování

29. listopadu 2012 v 17:49
Mě se některá líbí aněkterá ne, co vy na to? Ale křídla jsou prostě úžasný XD

angels and demons gothic tattoo
gothic tattoo

IKT VE ŠKOLEE!!

29. listopadu 2012 v 14:49
Jsem ve škole!! :D Aach ten počítač, já sem takový závislák XD A už jsem zpět na své VÁZE! musím se pochlubit XD

"Samota"

28. listopadu 2012 v 19:39
Samota... hm... Abych pravdu řekla, tak mám samotu ráda. Jsem ráda sama, většina lidí s tím má problém, ale proč to řeší? je to můj život. Nejsem jediný člověk, který je samotář, tak proč bych nemohla být jako ony? Mě přijde, že samota je přirozená, holt jsou někteří lidé samotáři a není pro nejlepší být ve společnosti. Nepotřebují být oblíbení, podle mých zkušeností jsou samotáři rádi někde mimo kolektiv, jen přihlížejí, jsou takové tiché myšky, jak mě moje kamarádka někdy nazývá "zakřiknuté". Alo, že se určitým lidem začne líbit samota, aspoň podle mne ovlivnila nějaká událost, něco co ovlivnilo jejich psychiku. Myslím si, že je v určitém způsobu dobré, že existují samotáři, aspoň je víc místa, pro ty, kteří chtějí hned zapadnout a chtějí být středem pozornosti. Sice většina jsou uzavření, ale je to pro nejspíš lepší, dyby někomu něco tajného řekli, druhý by to řekl dalšímu a tak by to šlo dál.... myslím si, že je plus. A lidé vás tolik neotravují, tak nějak to vicítí, že chcete být sami :D

super žabky ;)

28. listopadu 2012 v 19:19
Potřeba: žabky, šátek, nůžky
1) Vezmete si žabky a šátek. Šátek roztříhnete na dýlku.
2) Jednu půlku rozstřihnutého šátku omotáte kolem toho, jak vám to přidržije nohu(nemohu si vzpomenout jak se to jmenuje :D) a pak jen omotáte kolem nohu, buď jako baletka nebo kolem kotníku
Lepší informace jsou na fotu :))


uvězněné dny...

28. listopadu 2012 v 19:08
Celý výkend a pondělí byli pro mne tak dlouhé! přišlo mi to jako celé dva týdny, úplně jsem ztratila pojem o čase. Hrozný byl v tom, že jsem jedla :/ Neovládla jsem se. Přejedla jsem se mandarinek, snědla jednu čokoládu a necvičila jsem! Což znamená, že jsem přibrala. Takže jsem vážila 47 kg a zase to přibrala, může být něco horšího? Jak jsem to mohla dopustit?

thinspo legs

27. listopadu 2012 v 18:19 Thinspohřích.....

26. listopadu 2012 v 21:28
Cělý výkend a tento den byl hřích. Hrůza, nikd y se to už nemůže opakovat, radšit nebud psát, co jsem dělala. Jenom to napíšu tak, že jsem přibrala! Dostala jsem se na váhu 47 kg a pak jsem zase přibrala, takže děs! Jak jsem to mohla dopustit? Jak je možný, co jsem provedla? Zítra bude den, jako bych začínala od začátku a musí se to povéct, jinak nevím, co budu dělat, fakt netuším, držte mi palce!


o lásce 16

23. listopadu 2012 v 18:09
Láska je jako vítr, nevidíme ji ale cítíme ji.
Žárlím i na tvou přikrývku, protože tě každý
večer objímá a může spát s pocitem, že je u tebe.
Mám všechno?
Když nemám "Tebe" nemám nic
Bojoval jsem o Tebe roky, měl strach po nocích, miloval tě celým srdcem a ty mě během minuty dokážeš opustit navždy..
Všichni se mě ptají , co na něm vidím .
- snad nejde o to , co na něm vidím , ale co k němu cítím !
dětská láska je ta nejkrásnější ..

hm... tělák XD

22. listopadu 2012 v 16:09
Za celý dnešek byl nejlepší tělocvik XD. Hrali jsme ragby a družstvo, kde jesem byla já vyhrálo 8:0 a učitel mě pochválil, že jsem byla nejlepší hráč. Stálo to vůbec za tu bolest? Mám škrábanc do krve na rukou a dělá se mi tam další modřina, sedřený celý bok....hlaní je, že žiju! Za tu bolest to stálo, modřiny a škrábance zmizí, aspoň jsem se pobavila a uhnala, myslela jsem, že na konci zdechnu, měla jsem úplně vyschlý krk, ale po chvíli to přešlo.... Rozhodně bych si to zahrála znova! Doufám, že si to někdy zopakujeme. Dříve jsme hráli u nás na vesnici v parku občas i proti klukům, taky sranda. Ale hned jak byla první hodina, tak jsem myslela, že mi známka z matiky zkazí celý den :( ještě, že byl tělocvik, jinak bych měla náladu pod psa XD.
takhle vypadají ragby, kdyby někdo nevěděl, jinak vtipně foto, ale u nás to takhle nevypadalo, možná u kluků ano XD