Emo styl a něco o něm....(můj názor atd...)

10. listopadu 2012 v 18:29
Emo styl zná snad každý... Oděny celé v černém... Ale nejsou vždy jen v černém, můžete je zahlédnout i v jiných barvaách, jako svítivě růžová, zelená, červená atd...
O emu se vám hned vybaví podřezávání žil nebo-li sebepoškozování. Emo není o tom, že se hned chtějí zabít! Je pravda, že mají poněkud emocionálnější život, ale o podřezávání žil to není. Sebepoškozovat se mohou lidé jiného stylu! Je to jejich volba! Najdou se nějaký emaři, co si takhle ubližují, ale není to pravidlo!
Neexistují ani emo pravidlo, to si zřejmě někdo vymyslel, aby si mohl z nich dělat srandu. Najdou se tací, co tomu věří a kopírují si to na svůj blog, ale pochybuji, že to všichni dodržují.
Emaři vyznávají hudební styl rock a šasto se spovědnímy texty. Styl vznikl v 80. letech v USA. Nejvíce se stal oblíbeným až v roce 2000, kdy se jeho počet emo vyznavačů znásobil. Také vznikl nový žánr SREAMO!
Známe emařské kapely jsou třeba My chemical romance, 30 second to mars, Fall out boy...
Většinou jsem oblékají podle svých nálad. Ldyž jou veselý mají výrazné barvy a když smutní jsou až celé v černém. Trička jsou většinou pruhovaná, ale neí to pravidlem, na oblečení mohou být také lebky.
Vlasy mají většinou zčesané, tak aby měli patku(zakrývali část obličeje) nebo ofinu. Vlasy mají obarvené do rúzných barev, ale nejčatsěji je černá a natupírované vlasy.
Oči mají většinou nalíčené očními linkami a stíny. Barvy mohou být jakékoli. Některé emo girls si lepí i umělé řasy.


Tak a to je vše ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ichbincarlo ichbincarlo | Web | 10. listopadu 2012 v 18:38 | Reagovat

Ímou už je out. Nikdy se mi nelíbíl tak proč by s emi měl líbit teď, že ??:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama