moje tipy a triky

1. listopadu 2012 v 17:19
Určitě jste četli tipy a triky, jak zvládnout hlad. Já jsem jednou z nich, ale většina z nich vůbec nepomáhá. Určitě je to i u některých z vás, tak tady jsou:
1) Když vám kručí v břiše, tak buď chvíli počkáte a asi po čtvrt hodině přestane.
Nebo se napijte vody, chvilku bude bolet břicho(alespoň mě), ale to přestane. Nejlepší způsob je napít se zeleného čaje bez nějakého slazení, to pak nepřiberete. Nejlepší je teplý! Studený z petflašky má spustu kalorií.
2) Ovládání chutí je velice obtížné...alespoň pro mě. Gumička kolem zápěstí mi nepomáhá, myslím si, že je spíše důležitá vůle. Dokázat se ovládat! Zkoušela jsem různé způsoby, ale především je to o tom dokázat se ovládnout, jiný způsob jsem nenašla. Chcete hubnout, tak se musíte ovládat, když nechcete, tak to nedokážete! Když se dokážou sotatní ovládat, tak to dokážeme i my!! Mě pomáhá se dívat na obézní lidi, pak se mi jídlo znechutí a dělá se mi špatně... nebo stačí se dívat na štíhlé dívky a budete chtít být jako ony! Cvičení nepomáhá, když budete cvičit a budete si myslet, že to přestalo stejně se vrátíte k sladkostím a sníte je!
držím palce doufám, že budou fungovat.... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maigreur-m maigreur-m | Web | 21. ledna 2013 v 14:29 | Reagovat

dobré je dát si na ledničky tlusté lidi i do vnitř ledničky, jasné je, že jíst se musí, ale normálně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama