ta představa....

10. listopadu 2012 v 21:29
Dnes jsem přemýšlela, proč je svět takový... Proč lidi ničí přírod, ta nám pomalu mizí před očima... Ještě než byla zcela úplně osídlena Amerika, tak tam indiáni nenalézali mrakodrapy, ale volnost, svobodu, pusto. Nejraději bych utekla někam na ostrov a žila tam jen já. Možná by mi něco scházelo, ale měla bych klid, nikdo by mi neporoučel, co mám jíst a kolik toho sním, co udělám a jak to udělám.... Ostrov, kde bych nalezla svůj klid a svobodu.

Bylo by to pro mne velké osvobození... Jen tak bych se mohla povalovat na pláži a hledět na slunce. Ale abych to vzala realističtěji, tak bych samozřejmě se musela o sebe starat a ne se jen povalovat na písku pod sluncem. Představa je to nádherná! Rozhodně bych si tam vzala svého i´miláčka Šmudlu :-* . můj roztomilý pejsánek, s kterým chodím ven každý den.
já a šmudlík(trochu mázlá, on se nechtěl fotit)

Je rpztomiloučký a určitě by mi dělal společnost. Byl by to snadný život, ale ten se mi nedostane, vždy se budu trápit a žít v tomhle světě! Je dobré, že mohu utéct někam, schovat se předevšemi a jen snít o nádherném životě někde, kde není žádný člověk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Veselý Zdeněk Veselý | E-mail | 17. května 2014 v 13:18 | Reagovat

Dobrý den, tato fotografie je chráněna podle autorského zákona, jako autor to vím zcela určitě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama