Věk: 20 let Výška: 152 cm Váha: 55 kg 53 kg 51 kg 49 kg 47 kg 45 kg 43 kg

Prosinec 2012

31.12.2012

31. prosince 2012 v 23:45 | Baryys |  jídelníček
snídaně: 2 punčové košíčky
svačina: nic
oběd: 2 lžíce bramborového salátu, kuřecí řízek
svačina: nic
večeře: uzený sýr, jednohubky s česnekovou pomazánkou a mandarinkou
pití: zelený čaj, jablečný džus naředěný s vodou,
pohyb: procházka se psem, Jillian Michaels: 6 week six-pack abs workout- level 1
já vím je to děs, ale naštěstí jsem nemusela k tomu jíst t chlebíčky, který nejím a něco s lososem. co jsem dnes tak toho lituju. :'( Proč jsem to jedla? Už se těšim, až budu chodit do školy, protože tam nebudu jíst.... však za chvilku půjdu. :)

Šťastný Nový rok 2013!!

31. prosince 2012 v 13:33 | Baryys |  Baryys :)
Přeji všem do nového jen to nej! :) Hlavně se moc neopijte, aby jste neměli velkou kocovinu. :D Rok 2012 končí, ale rok 2013 začíná a doufejme, že bude lešpí.... Já si plánuji, že se zlepším v učení, jako každý rok, ale nikdy to nesplním. XD Snad vám se něco splní. :)

Bublinky se chladí,
nálada na duši hladí,
hvězdy jasně září,
úsměvy na tváři,
blíží se konec dne,
za chvíli to propukne...
Nový rok je tady!
Hodně štěstí, zdraví.
Ať dalších 365 dnů
splní většinu vašich snů.

tak tady jsou... :)

30. prosince 2012 v 17:44 | Baryys |  Baryys :)
Tak tady jsou ty slíbené obrázky, co jsem kreslila včera :) snad se budou líbit, nejsou nic extra, já taky nejsem nějaký umělec, to je moje sestra, ta kreslí i na plátna. Má malířský stojan a plátna....ona to fakt umí a má na to i ty speciální barvy... :) mno...snad je to alespoň trochu hezký :D není to nejlepší kvalita :/
Snad je vidět, mamce a ségře se to líbí :)

tenhle je vidět nejlépe, protože jsem ho obáhla fixou....a taky jsem ho nakreslila během pár minut :D

Zde je vidět špička(baletní piškot), snad se mi povedl..... :) taky kvalita nic moc

a nakonec je tu můj nejpovedenější obrázek a to Kurt cobain :) je to starší kresba skoro 3 měsíce, trvalo mi celekm dlouho to dokončit, ale na mě je to výkon :D

Snad se vám aspoň nějaký líbil :) jestli budete chtít, tak až nakreslím, tak je sem pak dám :)

30.12.2012

30. prosince 2012 v 16:18 | Baryys |  jídelníček
snídaně: nic
svačina: nic
oběd: 2 a půl lžíce bramborového salátu, 1 stehení řízek
svačina: 10 kousků cukroví(punčové košíčky, měla jsem v plánu jen ochutnat :D)
večeře:
pití: zelený čaj,
pohyb: Jillian Michaels 30 Day level 1
Na dnešek jsem plánovala mnohem méně kalorié :/ mno...co hold někdy ujedu :(

nehty na silvestr....

30. prosince 2012 v 13:37 | Baryys
Tady jsou super nápady na nehty, které můžete využít na silvestr a s tojí za to se na ně mrknout ;)

tyhle se mi opravdu líbí :)
na jeho foto jsem narazila na jedný stránce a mě příde sexy :D je sladkej :)

....až 2.1.2013.....

30. prosince 2012 v 12:00 | Baryys |  Baryys :)
Rozhodla jsem se, že se den před školou nechám překvapit. Budu si držet svůj jídelníček a snažit se zhubnout. :) Jsem zvědavá, kam se moje váha vyhoupne, kolik asi budu vážit? Zajímá mě to, ale chci se nechat překvapit. Pak sem dám moje foto. :) Uvidíme, jak to zvládnu. Dnes jsem měla nutkání postavit se na váhu, jsem zvyklá se vážit ráno a večer. Jinak dnes budu uklízet, už sem vytřela a budu si malovat, včera jsem nakreslila koně a myslím si, že sem mi vcelku poved. :)
dictionary

29.12.2012

29. prosince 2012 v 16:39 | Baryys |  jídelníček
snídaně: nic
svačina: nic
oběd: trocha brambor, kuřecí křdýlka(jako bych okusovala jen kosti a kůži XDD)
svačina: nějaká ta mini buchtička (143 KJ)
večeře: nic
pití: zelený čaj, coca cola
pohyb: ???(ještě nevím)

Staré já....

29. prosince 2012 v 16:09 | Baryys
Po obědě jsem si šla malovat a přitom se dívat na vystoupení....nakonec jsem poslouchala jen zvuk. když jsem si tak kreslila a při tom přemýšlela o všem možném, proč jsem taková atd.... Došla jsem k názoru, že jsem se změnila. Taková jaká jsem teď jsem byla dříve, jako malá....zamyšlená a stále jsem si malovala a ráda tancovala. Od té doby, co začínám hubnout jsem změnila styl nejen oblékání, ale změnila jsem se celá. Jak mi začala puberta až donedávna jsem zbožňovala upíry, ujížděla na stránkách a tajemnu magii.... teď mě opět zajímají koně a balet, moderní tanec. Jako bych se měnila opět v tu malou holčičku....moje váha se snižuje a já začínám být jako dříve malé děvčátko, co si rádo kreslilo koně a baletky.
Tu jsem kreslila včera, žádný umělec nejsem, takže to není něco extra :D té divné hlavy si nevšímejte :DD

To, že začínám být ta malá holčička se mi líbí, dnes se mě mamka ptala jestli nechci, aby někam se mnou šla. Dost mě to překvapilo, protože na tohle se mě nikdy neptala. Jakoby si všimla té změny a začínala si mě všímat nebo se mi to jen zdá? Ať je to jak chce, líbí se mi to malování a myšlenka, že dokonce začnu jezdit na koni! Splní se mi můj dětský sen! Je to bomba!

nejde dnešek přetočit?

28. prosince 2012 v 16:39 | Baryys
Proč se musel odehrávat dnešek? Zas tak hroznýho jsem něco neprovedla ne? Dnes jsem zaspala, mamka přijela dřív a nic jsem nestihla doma udělat, tak mamka začala na mě nadávat.... bylo to hrozný, potom to zase začalo kvůli jídlu. Potom to u oběda bylo dobrý, když viděla, že jím sice o menší porci než moje sestra, ale nic neříkala, pak jsem i hned šla ven se psem, aby aspoň něco spálila. Přišla jsem a ségra šla za kámoškama, potom to zase začlo kvůli tomu, že sem odmítla zmrlinu. " Vždyť jsi jí vždycky měla ráda, kupovala jsem jí kvůli tobě. Už bys neměla hubnout, takhle jseš hubená dost, nevim co poslední dobou blbneš." To mi musí opakovat stále dokola? tak jsem si vzala 6 lžiček zmrzliny, potom černý chleba, mandarinku a 8 banánků od babičky a ani nevím kolik zeleného čaje a neperlivou vodu. Už skoro nepiju nic jiného než zelený čaj, ale já ho prostě zbožňuju. Mno... musím si slíbit, že zítra začnu opět držet dietu, ať to stojí, co to stojí. Musím se naučit, že každý proti mě teď něco bude mít, kvůli tomu, že nejím! Zítra začnu od začátku! Dnes budu cvičit ani nevím co, ale budu hodně musím si vylít tu zlost! Miluju Tě Ano do morku kostí" :*
Takhle zanedlouho musím vypadat, ty nohy aach...

baletky.... :)

28. prosince 2012 v 13:59 | Baryys |  Thinspo
Líbí se mi balet a baletky jko thinspo jsou dokonalý.....
The National Ballet of Cuba, 2001 Art Print by Munoz

Tohle jsem sem musel dát, protože jsou rozkošní :)

Secretariat a Železník :)

27. prosince 2012 v 23:09 | Baryys
Už od mala zbožňuju koně a mamka mi slíbila od jara, že budu moci jezdit. Aspoň spálím více kalorií. :D Ale nejraději mám tyto dva, něco dokázali! Ryzáky zbožňuju jsou nádherní, ale to co dokázali oba dva nedokáže nikdo.... mohou jít příkladem i některým lidem, že také něco dokážou, když budou chctít, jako tyhle úžasní koně Želda a Big Red(Secretariat), chtěli vyhrávat a tak vyhrávali. ;) Jen, aby jste je poznali tak Železník má 2 ponožky a Secretariat 3 a také podle znaku na hlavě.

Náhrobek Železníka

Náhrobek Secretariata

Koukala jsem na film o Secretariatovi, tak mě to dojalo. :D

ta buzerace.... :/

27. prosince 2012 v 17:39 | Baryys
K dědovi jsem se těšila z jednoho důvodu a to, že ho uvidím a bude tam sranda. Ale na začátku se mi to zhatilo. :( Když jsem vystoupila z auta, tak hned na mě děda volal: Ahoj hubeňoure. Já si však hubená nepřipadám, stále vidím to vyčnívající břicho a štve mě, že se mi nedaří zhubnout to blbí 1kg! Pak tam přišla dědova přítelkyně a začalo to, že už nemám hubnout, že jsem hubená dost atd.... Pak přišlo téma, že vůbec nechci jíst a jak moje sestřenice vypadala, když takhle hubla jako já. Mamka se hned přidala, že zjistila, že jí nechodím na obědy, že mi taky začínají vypadávat vlasy, že sem mnohem horší než pes, protože jsou všude! Copak já za to můžu? Nechci být tlustá! A začali tam vyprávět, jaký to je hnusný, jak vypadala sestřenka hrozně...já to už nechci stále poslouchat dál! A babička se mě ptala jestli jím pořádně, když jsem tak zhubla, jestli to nechodím vyzvracet, jestli jím normálně. Je přece jasný, že to zapřu a řeknu, že jím normálně, že to nechodím vyzvracet. Ještěže jsme doma a mamka zítra ráno jede pryč, tak snídat nebudu, ale to ostatní fakt nevím, mamka mě poslední dobou hlídá, protože mi skoro nic nechutná. Odmítla jsem moje nejoblíbenější sladkost, bylo to těžké, ale zvládla jsem to a jsem docela na sebe hrdá. :D Snad mi dají už pokoj.

27.12.2012

27. prosince 2012 v 17:19 | Baryys |  jídelníček
snídaně: černý chleba s máslem
svačina: nic
oběd: dva bramborové knedlíky a kuře (bez omusku, děsně suchý)
svačina: oříšková čokoláda merci
večeře: černý arabský chleba
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, nakupování, 20 sedulehů, 25 dřepů
Není to zrovna nej a s tou čokoládou mi to hodně mrzí :'( Já jsem se neovládla, ale ostatní jídlo jsem chtěla vynechat, ale nešlo to...vysvétlím v deníčku ;)

Víte, kdo to je? :) Hádejte....

25. prosince 2012 v 20:39 | Baryys
Víte, kdo je zde na obrázku?
Nápověda: Pochází z Dánska, byla modelkou a v 17 letech trpěla anorexií. Vdala se a zase rozvedla má děti. A dnes pracuje jako psychoterapeutka. Napsala knihu(název psát nebudu, protože by to bylo až moc snadné :D)
1)

super dárky... ;)

25. prosince 2012 v 20:10 | Baryys
Dnes, hned jak jsem vstala, tak jsem šla s pejskem ven, ze snídaně jsem se vyvlíkla díky bohu :D . Pak jsme šli na Vánoce k babičce! A tam jsme měli k obědu svíčkovou a knedliky... nandala mi 3 patky, ale nejlepší byly dárky a nejvíce jsem ráda za jednu a to za knížku!! Dostla jsem knížku: Holčička, která nechtěla vyrůst, můj boj proti anorexii. Byla jsem za ni tak šťastná! Takhle vypadá její obal:

Pak jsem od mamky dostala plazmovku, 2 trika, flashku, sluchátka s mikrofonem, mikinu, parfém a ponožky + řasenka a tužka na oči. Od babičky jsem ještě dostala, nějaký francouzský parfém, čepici, pončo, voňavku a mikinu. Zítra jedu k dědovi, takže psát nebudu, ale jedu tam do 27.12. Takže jak přijedu, tak napíšu, co jsem od něj dostala. :) Jídelníček nebudu psát, protože jsem ještě k večeři musela sníst půlku řízku a jednu lžíci bramborového salátu. :/ Dnes, jak jsem se postavila na váhu, myslela jsem, že dostanu infarkt! PŘIBRALA JSEM! Dostala jsem se až na 46 kg!! jak jsem to dokázala? Odpověď je snadná, po večeři jsem měla pohár, 2 mandarinky, 1 banán a nějaký to cukroví!! Těším se do školy, tam mě nikdo nebude hlídat, takže nebudu muset jíst... achjoo, zase budu držet dietu skoro od začátku... :'(

VESELÉ VÁNOCE VŠEM!!!

24. prosince 2012 v 11:09 | Baryys
Přeji všem Veselé Vánoce, ať si to všichni užijete!! Vánoce jsou jen jednou za rok. :) Ať máte všechny dárky pod stromečkem, které jste si přáli. Neopijte se :D.... Tady je jedno přání od mne s Kate Moss, které jsem upravila není zrovna nejhezčí, ale snaha byla :)... Doufám, že se těšíte na dárky, já ANO!!

skvělý náramek.... :)

23. prosince 2012 v 16:39 | Baryys
Tenhle náramek jsem sama vyzkoušela a je úžasný. :)
co je potřeba: stuha(jakákoli barva), nit, jehla, korálky nebo perly(kde jsou dírky, aby se dali provléknout)
postup: najdete na obrázku :)
1) ustřihněte si stuhu na délku asi jako je vaše zápěstí, ale aby se dala uvázat cca o 3-4 cm více + uvázání kolem zápěstí
2) na konci niti udělejte uzel a provlékněte ji jehlou, tou projede skrz stuhu a jeden korálek, samozřejmě, kde je díra. a takhle postupujte dál, jako je to na obrázku ;)

Keira Knightley

23. prosince 2012 v 16:09 | Baryys
Keira Knightley narozena 26. března 1985 v Anglii. Její matka Sharman Macdonaldová je scénaristka a její otec Will Knightley je také herec jako ona. Herectví se věnuje od 3 let. Rodiče ji sehnali agenta a v osmi letech si zahrála v televizním dramatu Royl Celebration. Nejvíce na sebe upozornila ve filmu Blafujjako Beckham, kde stvárnila fotbalistku Julex Paxtnovou. Za jejíž dostla cenu londýnských kritiků pro novou herečku. Celý svět prorazila jedinou rolí Elizabeth Swanové ve velmi úspěšném filmu Piráti z Karibiku. V době natáčení oslavila své 18.narozeniny. Objevuje se na mnoha obálkách časopisů třeba jako je Vogue.

vogue:


Blafuj jako Beckham:

Piráti z Karibiku:

nějaké foto:

vyspinkáno :)

23. prosince 2012 v 11:49 | Baryys
Ahojky, tak jsem se hezky vyspinkala do růžova a jsem spokojená. Měla jsem krásný sen, sice nevím o čem, ale vím, že byl hezký. Dnes ráno jsem snídani vynechala a mamka si toho nevšimla, protože ještě spala. :) Když jsem teď zapla televizi, že se s mamkou budeme na něco dívat, tak jsem si všimla, že dává pohádka Grinch. Jako malá jsem ji neměla ráda a bála sem se Grinche, ale teď ji shlédnu ráda. :) Obzvlášť, když tam hraje Cindy Lou Taylor Momsen. Dívá se někdo na ni, líbí se někomu?

Cindy Lou a Grinch :)

můj ppp test

22. prosince 2012 v 18:49 | Baryys |  Baryys :)
Slovní hodnocení
Myslíte si, že nyní nevíte, zda trpítě poruchou příjmu potravy.
Přečtěte si pozorně následující komentář.Výsledky testu ukazují na zvýšené riziko vzniku či rozvoje ppp.
1.Sebe, zejména své tělo, vnímáte dost negativně, zřejmě se sama se sebou cítíte špatně. Takové vidění sebe a pocity z toho pramenící vyvolávají velkou nespokojenost se sebou, je zde velké riziko vzniku poruchy příjmu potravy.
2.Vaše omezování se v jídle v souvislosti se snahou snížit svou tělesnou hmotnost je velice rizikové pro vznik mentální anorexie. Jde o nebezpečnou poruchu s následkem řady tělesných i psychických požíží.
3.Váš postoj k jídlu je rizikový a může vézt k rozvoji bulimie. Omezování stravy, následné přejídání a zvracení je velice nebezpečné a vede k řadě tělesných i duševních potíží
4.Pravděpodobně netrpíte sklonem se přejídat a vaše chování není rizikem pro rozvoj záchvatovitého přejídání či bulimie.
5.Zřejmě trpíte depresemi, které se také projevují negativním sebehodnocením a zacházením s jídlem. Deprese je riziková pro rozvoj poruchy příjmu potravy.
6.Vaše potřeba vše zvládat perfektně je velká a nejspíše má i velký vliv na vaše sebevědomí. Kladete si též vysoké cíle, které je obtížné zvládnout. Takový postoj je velmi riskatní pro rozvoj poruchy příjmu potravy.
7.O tématu poruch příjmu potravy toho na obecné rovině víte celkem dost, přesto vám doporučuji podívat se na další informace.

Profil rizik
1. negativní vztah k sobě, k jídlu |||||||||||||||||||||||||||||| 92%
2. mentální anorexie |||||||||||||||||||||||||||||| 92%
3. bulimie ||||||||||||||||||||| 62%
4. záchvatovité přejídání ||||||||| 28%
5. deprese ||||||||||||||||||||||||||| 81%
6.perfekcionismus |||||||||||||||||||||||||||||| 91%
7. nedostatek informací ||||||||| 20%