Věk: 20 let Výška: 152 cm Váha: 55 kg 53 kg 51 kg 49 kg 47 kg 45 kg 43 kg

Leden 2013

26.1.2013 -příšerný! Nedívejte se!!

26. ledna 2013 v 16:34 | Baryys |  jídelníček
snídaně: černý arabský chleba s 2 kolečky salámu
svačina: nic
oběd: 2 brambory a malý plátek norksé ryby
svačina: 5 kousků buchty 3bit, 10 kousků cukroví
večeře: nic
pití: neperlivá voda, zelený čaj
pohyb: 200 skoků přes švihadlo, cvičení s Jill a možná i ten běh
S dnešní jídelníček je přííšerný! Důvod té svačiny před večeří je ten, že babička slavila kulatiny. :/ Oslavy nenávidím a obzvlášť, když peče babička! Nejdříve jsem nechtěla sem dávat tu příšeru, ale rozmyslela jsem si to, protože máte právo vědět, jaký jsem nenažraný prase! Nenávidím se za to! Snad si ještě budu moci zaběhat, budu se snažit.

25.1.2013

25. ledna 2013 v 15:57 | Baryys |  jídelníček
snídabě: malý ovocný košíček
svačina: nic
oběd: kuřecí kapsa
svačina: nic
večeře: snad nebudu nic muset
pití: zelený čaj s příchutí broskvě, neperlivá voda
pohyb: běh s pejskem, cvičení s Jillian Michaels
Dnes jsem plánovala snídani, já měla hrozný hlad, když jsem šla se setrou, ta si k obědu koupila párek v rohlíku, a když jsem to viděla sliny se mi zbíhali. Řekla jsem si, že bílý pečivo nevezmu do pusy a nic jíst dnes už nebudu. Mno...ale moje žrací část mě přemohlaa a za chvilku už jsem jedla, odehrálo se to tak rychle. Nechápu jak jsem to do tý pusy mohla dát! Příjde mi, že to od minulého týdne jde se mnou z kopce, jako bych nechtěla hubnout. :/ Jakoby mě vystrašilo to s tím žaludkem, jak mi teta říkala a mamka, že bych musela do nemocnice, ty moje vlasy jsou všude kolem! Ve škole sedím, zvednu se a na židli je několik vlasů! Je to hrozný celkem se bojím, že mi vapadají všechny, ruce se mi strašně klepou, víc než mojí prababičce... Je to tím, že se bojím, co se se mnou v budoucnu stane? Vůbec netuším, ve svých pocitech se nevyznám, ani sama v sobě. :/ Budu se snažit stále dokola, nebudu to vzdávat! Ještě chci zhubnout nejméně 4kg.... a to do 2 měsíců, snad se mi bude dařit.

foto+dnešek+jídelníček ;)

24. ledna 2013 v 16:14 | Baryys
Dnešek byl hrozný. :'( Dostala jsem poprvé za 5 z pololetní písemky z matiky. Mamka až se to dozví, tak mě zabije! Takže na vysvědčení budu mít 3. :( Nechci mít výzo, bude topříšerný! Vůbec nevím, jak to mám mamce říct. Achhjoo. Ještěže, tohle nic neznamneá. :/
Myslím, že kámoška M. něco tuší, že hubnu. Zná mě už dlouho, chodila jsem s ní do třídy i na základce a spolu jsme šli na střední. Ví, že vim, že jsem tlustá a dnes jsem si jí postěžovala na moje stehna, až donedávna jsem neobědvala a jako jediná o přestávku nejím. :/ Když jsem si psala, co mám a nemám na sobě ráda, co chci, viděla ten seznam :/ Nic neříkala, takže přestávat nebudu, ale až si bude stežovat a řekne to někomu, tak to budu muset nějak tajit. :/ Zatím se nic neděje, tak je to v poho a navíc M. měří přes 170 cm a váží 45kg! Procházíme se spolu po škole a já si vedle ní připadám tak tlustá! A je moje denní thinspo. :D
Tady je pár mých fotek. ;) Nejsem nádherná, ale nic ze sebou moc dělat nemohu, snad jen plastika by pomohla! :D
Se sestřičkou :D
a tady jsem si fotila moje nohy a ruku :D mám děsně tlustý nohy a ruce!
a tady je můj příšerný jídelníček. :/
snídaně: buchta cca 2cm na 4cm
svačina: 1 obyč mentoska bez cukru
oběd: bebe sušenky 100 g (ty suché)
svačina: nic
večeře: 2 lžíce špaget
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, 30 minut cvičení od Zoey z blogu: http://so-myself.blog.cz/1301/cviceni-0-7-na-zpevneni

s mým jídelníčkem nejsem spokojená :/ Měla jsem hlad, tak jsem to zapila vodou, ale udělalo se mi hrozně blbě, kručelo mě v žaludku, tak se si vzala mentosku, pak to bylo v pohodě, ale zase to začalo! Proto ty bebe sušenky a navíc jsem je nejedla sama. Jedla jsem je s kámoškama P. a M. :) M. ta si jich vzala víc, takže jsem to vše nezhltla :D a k tomu jsme měli tělák a hráli jsem basket, honila sem se pořád za míčem, že jsem byla na konci hodiny ráda, že dýchám. :D A tu večeři snad nebudu muset, ale radši sem ji sem napsala.

nový začátek, super nálada :)

23. ledna 2013 v 16:56 | Baryys
Tak včerejší Kick Box byl super. Hrozně mě to baví, ale ze začátku jsem myslela, že to nezvládnu. :) Ale ta trenérka, mamky kámoška mi řekla, že dřív, když jsem vážila více, tak bych to možná nezvládla, ale teď mám lepší postavu a kondici mnohem lepší. Tím mě povzbudila a zlepšila mi náladu. Ačkoli jsem tam nikoho neznala náramně jsem si to užila. Taky jsem tam přece šla cvičit a ne se vykecávat že? :D Na konci jsem byla zpocená, jak něco, ale ty ruce v bandážích smrděli fuj. Ale stálo to za to. Zumba bude až za další týden. :/ Ale kick box bude 1x za týden, mamka nemá tolik peněz, aby mi to mohla takhle platit. Ale asi mě to baví, protože si na tom vyliju zlost a jsem po tom váce veselá. :) Rozhodně je to dobrý zkusit. :)
toto jsou ty totemi, to do čeho se kope a dost se to kymácí
a takhle to u nás vypadalo :D zrovna bylo zahřívání
Sestřenka mi dala oranžovo-bílé botasky pumy. Jsou fakt pěkný. :) V létě v nich budu běhat.
a zde je můj jídelníček, žádná slává, ale moc kaloriií to není až na tu snídani. :D
snídaně: 2x buchta cca 2cm na 2cm
svačina: nic
oběd: sójový rohlík a trošička másla
svačina: 2 polévkové lžíce zeleninového salátu (okurka+cherry rajče+salýt)
večeře: zapečené špagety 2 větší lžíce
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, a nějaké cvičení na celé tělo ještě nevím jaké
Snídani bych nejradši měla jinou, ale mamka pekla a ty snídaně jsou vždycky děs. :/ A to mamka chce dělat zdravé, méně kalorické jídlo, zatím to tak nevypadá. :D A ten salát zaútočil na mí chuťové buňky a kaloriíí to mám fakt málo. :) a veřeři se vyhnout nedalo, chtěla jsem jednu lžíce, ale mamka mi tam dala další a před tou třetí jsem doslova utekla. :D Jídelníček by mohl být daleko lepší. :(
Dnes si chci dělat denní plán, ždy ty svoje plány dodržím, tak snad mi to vyjde i tentokrát, když to bude zahrnovat i učení. :D
jestli jste to někteří celé dočetli až jsem, tak vám děkuji, že jste to něteří přečetli :)

Ahojky holčiny ;)

22. ledna 2013 v 16:50 | Baryys |  Baryys :)
Ahojky holčiny. :) Poslední dobou jsem tu nebyla na moji denní aktivitu. :D Článek jsem nepřidala ze 2 důvodů a to:
1. důvod: Stále mi nešel net. Včera večer mi zázraken naskočil, přitom nikdo nic s ním nedělal. :D
2.důvod: Nevzdala jsem to, ale jen jsem se neovládala. Moje váha se stále drží na 45 kg až 46 kg. Někdy je to tak někdy jinak. Dnešní jídelníček opět přidávat nebudu, je asi stejný jako včera a je to příšerný. Akorát by jste z toho měli infarkt.
Začínám odznova, protože moje váha se od Vánoc moc neposunula, a proto se s tím začnu jakoby "seznamovat". Moje mamka se rozhodla hubnout, tak snad ty jídelníčky budou i zdravější ;) Jídelníček bych měla přidat zítra, tak uvidíme.
Ode dneška začnu cvičit. Dnes kolem šesté večer jdu na kick box a ve středu budu chodit na zumbu podle kolik tam bude lidí, jestli tam nebude plno. Doufám, že ne. Dříve jsem ji cvičila, ale musela jsem přestat, protože mi nevycházel čas.

18.1.2013

18. ledna 2013 v 13:23 | Baryys
snídaně: pingue (135kcal
svačina: nic
oběd: bageta Hermína (241kcal)
svačina: nic
večeře: nic
pití: zelený čaj s broskví, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, 20 seulehů, 25 dřepů
snídaně neměla být, pak přijela mamka, a tak sem to sníst musela, protože mi nadává, že určitě nechci do nemocnice kvůli žaludku atd..... ohledně oběda sem se neovládla! Když sem jí dojedla pořád jsem si říkala, co jsem to provedla? A tak sem si vzala Fenalox, sice mi moc nepomůže, ale bud klidnější :) z tý bagety jsem si vyndala sír, tak zbila bageta+dresing a to zelený. Jsem blbá, když takhle žeru! Nezhubnu, když se přejídám! Copak mi to nedochází?

17.1.2013

17. ledna 2013 v 13:54 | Baryys |  jídelníček
snídaně: 4kousnutí do perníku (buchta)
svačina: nic
oběd: cca 20 noků s lžičkou sýrové omáčky a(něco zeleného .D nemohu si vzpomenou, jak se to jmenuje XD)
svačina: nic
večeře: naběračka knedlíčkové polévky
pití: zelený čaj s broskví, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem
Večeři nevím, jestli si opravdu dám, ale kdybych náhodou musela, tak ji sem píši ;) jídelníček jakžatak jde. :)
Bolesti žaludku se mi opět vrátily :/ a je to ještě horší, mamka říká, že se mniu asi bude muset do nemocnice a budou mi tam dávat hadičku Fuuuj :/ net mi stále nejde, tak píšu z compu ve škole :) BE STRONG GIRLS!! ;)

15.1.2013

15. ledna 2013 v 17:59 | Baryys |  jídelníček
snídaně: 2xperník s medem (buchta) 3,5 cm na 2,5 cm
svačina: nic
oběd: 9 sušenek (jau 449Kcal)
svačina: nic
večeře: zapečená zelenina(mrkev, květák, brokolice)
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, 20 sedulehů, 25 dřepů
Ten oběd byl neplánovaný a já se prostě neovládla, když jsem měla takový hlad :/ sem blbá já vím. Klidně bych si koupila něco málo kalorického, jenže u nás v bufetu to nenímožné, tyhle byli cereální nějaké ty dietní. Večeře je jediná s čím jsem spokojená. Net stále nejde :/ Už jsem jediná a neví, co s tím mám. Zítra nevím jestli se půjdu, le budu se snažit ;) My to holčiny zvládneme :)

Čauky ;)

14. ledna 2013 v 17:49 | Baryys
Zdravím kočky :)
Jelikož mi nejde internet (píšu do kámošky) a ani ho nemám na mobilu, tak tady nejspíš nebudu, ale už v neděi jsem oznámila J., že mi nejde net. Bude se snažit to opravit :) Už se na tom pracuje. Budu se, ale snažit sem napsat do někoho a omlouvám se, že vás nebu moci oběhnout, oběhnu vás až mi půjde a teď. :) Jediný, co mě drží, abych nejedla, k¨dyž mi nejde net je moje krásná knížka o Isabelle. :) Držím vám všem palce ;)
snídaně: perník s medem 2,5cm na 3 cm (mamka pekla)
svačina: nic
oběd: 2 vdolečky
svačina: nic
večeře: ovesná kaše s malinovou příchutí, půlka patky černého a rabského chleba
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, Možná nějaký sklapovačky a dřepy
Na ten oběd jsem musela, sice jsem ho neplánovala, ale mamka nadává. :/ Už nebudu cvičit s Jill, protože se ¨mi vytváří svaly a já to nemohu shodit. Proto se jí na neurčito vzdávám :D.

zhubla? mě to tak nepříjde!

12. ledna 2013 v 19:15 | Baryys
Prý všem přijde, že jsem zhubla, ale mě to tak rozhodně nepřijde. Váha mi nejde níž a stále vážím stejně. Děda začal, že ze mě bude anorektičk, když nebudu jíst atd... Mamka se hned přidala, že jí taky přijdu hubenější než před Vánoci. Hm... až na to, že vážím víc než před Vánoci. :/
Dnes jsem chtěla se vrátit do starých kolejí, začnout zase hubnout, ale nějak se mi nedařilo. :/ Ráno jsem měla černý chleba s trškou másla, babička mi dala k obědu vrtule s nějakou omáčkou a asi 6 punčových košíčků a k večeři jsem měla 2 ovocné knedlíky. Jak jsem ale zhubla? Mamky kámoška, ta co předcvičuje ve fitku, tak jí řekla, protože cvičim, že tak hubnu, se mi prý vytváří svaly! Ale já nechci! Chci už mít nejvíce 42Kg! Sakra!!!
Chtěla bych mít takovou postavu a ty její nohy a ne ty moje tlusté!

Jaj :/

11. ledna 2013 v 17:49 | Baryys
No...dnes jmse měli 4 hodiny a z toho jsem psali 3. Dost dobrý a nejlepší na tom je, že jsem se na to ani nepodívla. :D
1. hodina sme psali z fyziky a počítám s nejlepší známkou 4 :/ a na vysvědčení mi z fyziky vychází za 4. Já jsem si test minulou hodinu opsala od učitelky, ale jak jsem tam s kámoškou jediné snažili listovat sešitem, kde jsme měli výsledky, tak sme jaksi budili podezření, takže to dopadlo katastrofálně. XD
2.hodina pěstování rostlin, tam máme skvělýho učitele, takže jsem si písemku vyfotila 3x kdyby náhodou, ale jelikož jsem to moc po sobě nepřečetla tak mi chyběli 2 a půl otázky snad to nedopadn špatně. :)
3.hodina byla v poho sme měli češtinu a to jsem já a můj spolužák tak pospávali, takže sem moc toho nezachytila. XD
4.hodina základy společenských věd tak to sme opět psali. Učila jsem se a psala domácí úkol o přestávku, ale při písemce jsem zjistila, že jsem se učila něco jiného XD. Stane se mno....ale psali sme na Velkou Moravu, tak zas tak těžké to nebylo, snad to bud OK.
Tady je fotka školy, kam chodím. :)
Dnes je poslední den, co jsem jedla normálně jupí! Zítra začínám opět dietu konečně! Připadám si jako pátrací balón. :D
Dnes jsem se najedla fakt hrozně moc, protože jsem si místo oběda koupila brambůrky (418Kcal) a croissant (367Kcal) a ráno štrůdl cca 3cm. Dnes samá kalorie a žádné normální jídlo..... Opravdu děs, ale váhu si díky bohu udržuju.
Tady jsou fotky mé postavy ;) nejsem dokonale hubená, ale na tom se ještě pracuje :) Omluvte špatnou kvalitu, přece je to jen mobil :D
A tady je fotka z boku. :/ teda skoro, částečně jsem natočena i dopředu. Ale tlusté břicho tam je vidět stále XD.

thinspiration fashion :)

10. ledna 2013 v 17:49 | Baryys |  Thinspo

9.1.2013

9. ledna 2013 v 16:59 | Baryys |  Baryys :)
Tento článek je přednastavený, tak vás všechny oběhnu kolem šesté večer. :)
Právě mi bylo oznámeno, že z nedostatku jídla a zvracení mám něco ze žaludkem. :/ Takže na konci tohoto týdne jdu k tetě na kontrolu. Jídelníčky nebudu přidávat, ale budu vás obíhat. :) Přidám nějaké thinspo a jiné.... Budu muset jíst pravidelně jen pár dní a snad se to zlepší, abych se mohla vrátit ke svému původnímu jídelníčku nejvíce 3 jídla denně.
Ode dneška jsem začala pravidelně jíst tak tady vám ukážu jak asi bude vypadat:
snídaně: 1 ks štrůdlu cca 2cm
svačina: nic
oběd: opečené brambory s kuřetem
svačina: oříšky v medu (musli tyčinka)
večeře: suchý celozrný rohlík
pití: zelený čaj s aloe vera, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, 20 sedulehů, 30 dřepů
Nejsem moc nadšená, protože mi to až moc připomíná to, jak jsem strašně moc jedla. :/
Držím vám holky palce ;) Zvládneme to kočky.

8.1.2012

8. ledna 2013 v 18:37 | Baryys |  jídelníček
Snídaně: kobliha :/
svačina: nic
oběd: nic
svačina: 3x štrůdl cca 2cm
večeře: kuře+půlka pytlíku rýže
pití: neperlivá voda, zelený čaj s aloe vera
pohyb: 15 minut s Jillian Michaels
Dnešní jídelníček také není podle mých ideálu, ale je lepší než včera. Ten štrůdl jsem neplánovala, ale než jsem ho stihla odmítnout, už jsem si ho krájela a strkala do pusy. :/ Jaj měla bych se naučit ovládat. Večeři budu jíst dokud mamka nepřestane vařit :/ tak ještě zítra budu muset večeřet a u snídaně nevím. :/

7.1.2013

7. ledna 2013 v 18:50 | Baryys |  jídelníček
Dnes se opět nebudu rozepisovat. Sice jsem se nepřejedla, ale můj jídelníček se mi nelíbí. :( Už kvůli tomu, jak mamka mě hlídá. Měla jsem snídani, oběd a večeři. Samá tučná jídla. Mamka zjistila, že nechodím na obědy, tak jsem tam dnes šla, protože tu kuchařku tam zná. Ale zítra nepůjdu. Pohyb dám,a el nevím jaký a moje pití, jako vždy. :D Zelený čaj a neperlivá voda. :D

6.1.2013

6. ledna 2013 v 17:07 | Baryys |  jídelníček
snídaně: nic
svačina: nic
oběd: 2 malé naběračky guláš+ 2 malé celozrné chleby
svačina: nic
večeře: nic (pokud mamka nepříjde na to, že jsem nic nejedla)
pití: 2 hrníčky horké čokolády, neperlivá voda
pohyb: Jillian Michaels Banish fat boost metabolism complete workout (asi to nedocvičím celé tak 30 minut)
Dnešek by byl suprový bez tý čokolády. Když ale já ji neměla děsně dlouho a my máme to dolce gusto, kde si ji můžem udělat, tak jsem neodolala. :D
Ještě k včerejšímu jídelníčku: Po večeři jsem si vzala čokoládovou ozdobu na stromeček (zvoneček)

5.1.2012

5. ledna 2013 v 17:41 | Baryys |  jídelníček
snídaně: 1 kousek celozrného chleba od patky
svačina: 2 mandarinky
oběd: bramborová kaše+ kostička filé
svačina: nic
večeře: 2 malé chlebíčky celozrného chleba
pití: neperlivá voda
pohyb: procházka se psem
Jaj, dneska je to fakt děs, řekla jsem si, že dnes na dietu kašlu, ale budu se mírnit a tak to dopadlo. :/ Už si to nikdy neřeknu, pak to takhle dopadne :/ Nejradši bych sem ten jídelníček nedávala...4.1.2013

4. ledna 2013 v 15:48 | Baryys |  jídelníček
snídaně: 3 ks cukroví (banánek, kokoska a slepovaná kytička)
svačina: nic
oběd: nic
svačina: celozrná houska
večeře: ?
pití: zelený čaj
pohyb: Jillian Michaels banish fat boost metabolism cardio circuit 1,2,3,5
Dnešek celkem ušel, ale doufám, že tu večeři mamka do mě nenasouká stačila mi ta svačina :D Už se těším, až nám zmizí cukroví a mamka mě nebude ke snídani nutit jíst sladký :)
Držím všem palce v hubnutí ;) Držte se holky!!

3.1.2013

3. ledna 2013 v 17:36 | Baryys |  jídelníček
Snídaně: 1 banánek, 1 kokoska a 2 slepovaná koleška
svačina: nic
oběd: nic
svačina: 1 mandarinka
pití: zelený čaj, neperlivá voda
pohyb: procházka se psem, Jillian Michaels yoga meltodown level 1
večeře: 2 černé arabské chleby ve vajíčku
Dnešní jídelníček se mi nepovedl :( Tu snídani jsem musela, protože u mě byla mamka i u tý večeře :/ Zítřek bude doufám lepší :/
váha: 46 kg
pas: 66
stehno:44
boky: 79
přes zadek: 83
BMI: 19,9
WTF? Co to je? Sem sakra hodně přibrala :'( Jaj zase od začátku hubnout? Musím přidat :/