Věk: 20 let Výška: 152 cm Váha: 55 kg 53 kg 51 kg 49 kg 47 kg 45 kg 43 kg

Únor 2013

najetí do starých kolejí :)

17. února 2013 v 11:56 | Baryys
Omlouvám se, že jsem slíbila, že napiši a zase jsem nenapsala, mám poslední dobou málo času bohužel. :/
Moje váha je zase zpět! Jsem šťastná, že to co jsem nabrala jsem zase zhubla. :) Je to, jako by mamka poznala, že jsem přibrala a začala se ke mně chovat jako dřív. Stále mě kritizuje, křičí na mě a už se ke mně nechová, tak hezky jako před měsícem. Kdybych nejedla, tak jako nedavno zase by se ke mně chovala hezky, byla by na mě hodná, a to zase chci. Takže mám zase další motivaci. :) Jídelníčky o výkendu přidávat nebudu, ale musím slíbit, že jídelníček z pondělí musim přidat. :) Tentokrát to musím dodržet. Já si jídelníček z pátku a soboty nepamatuji, ale příště si to napíši na papír. :)

vše je na ho**o

13. února 2013 v 15:25 | Baryys
Omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla, což u mě není obvyklé. Ale vše vysvětlím. ;)
Co jsem nepsala na blog, jsem prostě neměla tolik času. Na jídlo jsem vůbec nemyslela, chtěla jsem se zlepšit ve škole, a tak jsem se učila. Výsledky ve škole jsem měla skvělé, ale jídlo bylo hrůza!!! Prostě jsem hřešila...jedla jsem, a to dost! Až 4 jídla denně, možná nekteré z vás si řeknou, že to tak příšerný není, ale ty kalorie v tom! Jedla jsem i sladké.
Řekla jsem si STOP! Musím se začít oiustředit, chci mít čas zase na své zájmy, přátele. Když budu vnímat ve škole, tak můžumu mít taky dobré známky, ale chci mít čas.
Hodně jsem i cvičila a nabrala nějaké ty svaly, takže mám pěkně tvrdý nohy, když stojím a v páce jsem vyhrála proti klukovi. Zamilovala jsem si běhání s mým pejsánkem a skákání přes švihadlo a samozřejmě kick box, díky němu se mi vytvořily svaly a já přibrala, ale v pase, co jsem se měřila naposled, jsem trošičku zhubla. :D Dost zajímavé. Ty bolesti žaludku přestaly nedávno, hlava se mi už tolik nemotá, nejsem unavená a měla jsem normálně menstruaci, úplně jsem z toho byla paf tento týden. :D
Nevím jestli zvládnu se na tu váhu dostat, ale budu se snažit, budu to zkoušet dál, dokud se mi to nepovede a svůj sen nebudu mít u konce. Proč si nesplnit reálný sen, když to jde i z těžkou dřinou? Budu se snažit. :) A omliuvám se, za ty dny, co jsem to nezvládala. Jídelníčky budu přidávat od zítřka. ;) Hned vás všechny oběhnu kočky. :)