Březen 2013

....že by už?...

18. března 2013 v 19:41 | Baryys
S jídelníčkem je ještě moc brzy, teprve se s tím srovnávám. :/
Ve škole mám problémy, a tak dostanu třídní dutku jen taka tak jsem unikla ředitelský dutce. Učení mám až nad hlavu a doma to není zrovna extra super. Musím se do toho dostat! Když nejím ani na to jídlo nepomyslím,ale když to musím sníst, tak pak nemám problém sníst další sousto. Půjdu na to pomaleji a snad budou i jídelníčky super, v čem je založen tento blog.
Tento pátek jsem byla na maturáku. Užila jsem si to tam. Byla tam hrozná prdel, to půlnoční překvapení nemělo chybu. :D Už se těším až budu mít svůj.
Minule jsem psala, že mám v pase kolem 73 a teď mám skoro 71. Jsem za to hrozně ráda. No jo, je super se z toho sem vypsat, držte mi palečky, protože chci zítra sníst maximálně 2 jídla za den jako jsem měla dřív. Oběd a svačiny chci vynechat. Snad se mi bude dařit. :)
cassie ainsworth, cute, fashion, love, quotes

stále dokola.... :'(

13. března 2013 v 19:28 | Baryys |  Baryys :)
Já vím, píšu to už po několikáte. Stále jím moc až 4 jídla denně a toho tuku, cítím jak nabírám, i když jsem si měřila břicho, tak se čísla v pase zmenšila, ale já mám stále pocit, že jsem tlustší a tlustší. Chci se všem omluvit za svou neaktivitu, mám problémy a na jídlo myslím jen tak, že hrozně moc jím, ale neovládám se. Proč? Fakt netuším, co se to se mnou za tyto měsíce stalo. Řekla jsem si, že už nikdy takhle nebudu jíst, ale jím. Ty deprese se mi vracejí, mám na všechny zlost a tak se utápim v jídle. Cvičím, ale i přesto přibírám na váze. Na váhu jsem si hrozně dlouho nestoupla, protože se béjím, kolik budu vážit, bojím se, že budu na stejné váze jako dřív, kdy jsem začínala.
Budu se snažit stále dokola, dokud se mi nebude dařit a nezhubnu.
V pase měřím 73 skoro 74, je to hrozné číslo! Slibuji vám, že se budu snažit! Musím to dokázat, musím dotáhnout svůj sen do konce!